Etapwood ;

1986’dan beri Avusturyalı ve Alman üreticilerden ahşap ve kompozit (Dışı alüminyum giydirilmiş ahşap) pencere ve kapı sistemleri ve bunlara ait ahşap kepenk ve alüminyum panjur sistemleri ithal etmekteyiz. Bu konularda yıllardır profesyonel standartlarda hizmet veren firmamızın referansları birçok özel konut ve villa uygulamasında elde ettiğimiz başarıların sonucudur.

Söz konusu ürünleri istenilen renkte boyanmış, ısı kaybı en aza indirgenmiş camları ve tüm aksesuarları ile birlikte tamamen bitirilmiş halde ithal ederek şantiye mahaline getirip, kendi ekiplerimiz marifeti ile proje detaylarına uygun şekilde monte ediyoruz.

Bu ürünler, projenizdeki detaylar için kolay ve estetik çözümler bulabileceğiniz, birçok özel açılım alternatifi ile geniş bir gama sahiptirler.

Gaulhofer ;

1919’dan beri ahşap pencere ve kapı sistemlerinde devrim niteliğindeki gelişmelere imza atmış, 90 seneyi aşkın birikimi ve tecrübesi ile Gaulhofer ailesi, geçmişin nimetlerini geleceğin metodları ile hatasız ve güven içinde koruyor. Gaulhofer firması Avrupa, Kuzey Amerika, Kanada ve dünyanın daha nice farklı bölgelerindeki kullanıcılarına en yüksek kalitede üretim yapmakta ve en iyi hizmeti sunmaktadır.

Ahşap ve Kompozit (Dışı alüminyum giydirilmiş ahşap) doğramalar en dikkatli eller ve gözler ile üretildiği için Gaulhofer kullanıcıları bu doğramaları adeta bir ev mobilyası niteliğinde görebilirler. Evinizde istediğiniz her türlü ortama adapte olabilen, çok geniş bir ürün yelpazesi ile kişiselleştirilebilen, azami güvenlik ve konfor sunan Gaulhofer pencere ve kapı sistemlerini ömür boyu, sıkıntısız ve güvenle kullanabilirsiniz.

Avrupa pazarında kanıtlanmış estetiği, güzelliği ve yapısal avantajlarıyla Gaulhofer pencereleri sizleri ayrıcalıklı kılmak için çalışıyor. Birbirini tamamlayan ve birbiriyle uyumlu profiller, söve ölçüleri ve pencere kasaları üreterek Gaulhofer, kullanıcılarına sade, estetik bir görüntü ve sıcak bir ortam hissiyatını aynı anda sunuyor. Pencerelerin, kapıların ve diğer donanımların sadeliği, güzelliği ve zarifliği pervaz ihtiyacını bile yok saydırabiliyor.

Gaulhofer ürünleri herhangi sıradan bir evi bir rüya eve dönüştürebiliyor. Herhangi bir ev sahibi, bir mimar veya mükemmel dizaynlar yaratan bir tasarımcı olun ; Gaulhofer’de her zaman size hitap edebilecek veya heyecan verici çözümler mevcut !

Gaulhofer doğramaları, mimarinizin gerektirdiği istenilen ölçü, renk ve açılım tercihlerine uygun halde özel olarak üretilip sineklik, jaluzi ve kepenk gibi şık donanım ve aksesuarlarla hizmetinize sunuluyor.

Pencere ve balkon kapılarında değişiklik yapma kararı sadece bütçe meselesi değil, evin içerisinde büyük bir tadilat ve adeta bir inşaat külfetini gerektiren bir karardır. Bu külfetin tekrarlanmaması doğru seçimi yapmaktan geçer. Gaulhofer’in de amacı tam olarak bu…